2016-07-05

Obwód szkoły

Obwód Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wiekopolskim:

Aleja Powstańców Wielkopolskich od nr 1-13 n / 2-10 p

Aleja Słowackiego Juliusza od nr 1-17 n / 2-6 p

Bacewicz Grażyny

Baczyńskiego Krzysztofa Kamila

Bałtycka

Bartkiewicza Tomasza Karola

Boznańskiej Olgi

Bracka

Bronikowskiego Antoniego

Brzechwy Jana

Cyprysowa 1-25 n / 2-30 p

Cywińskiego Anastazego

Dalbora Edmunda Ks. Kard.

Daleka

Danysza Jana

Długosza Jana

Drzymały Michała od nr 1-83 n / 2-84 p

Dwornika Józefa

Gdańska

Głogowa

Gojawiczyńskiej Poli

Grabowa

Grabowska od nr 1-179 n / 2-180 p

Grechuty Marka

Grunwaldzka

Grzybowa

Hallera Józefa Gen.

Iłłakowiczówny Kazimiery

Iwaszkiewicza Jarosława

Jasna

Jastrzębia

Jurka Józefa

Kaliny Antoniego prof.

Kaliska od nr 26 do końca p / 33 do końca n

Kasprowicza Jana od nr 1-11 n / 2-16 p

Kaszubska

Kłodzka

Kosmowskiej Ireny

Kossak Zofii

Krakowska

Kraszewskiego Ignacego

Królowej Jadwigii od nr 16A do końca p / 21A do końca n

Krótka

Kujawska

Kusocińskiego Janusza

Ledóchowskiego Mieczysława Ks.Kard od nr 6 do końca p / 19 do końca n

Lewandowskiego Włodzimierza

Limanowskiego Bolesława

Limbowa

Lisieckiego Arkadiusza Biskupa

Lubelska

Lubuska

Łączna

Łęczycka

Łódzka

Majakowskiego Włodzimierza

Makuszyńskiego Kornela

Małkowskiej Olgi

Matejki Jana od nr 1-23 n / 2-22 p

Matyśkiewicza Idziego

Mazurska

Mickiewicza Adama od nr 1A-9A n / 2-16 p

Mikołajczyka Stanisława

Modrzejewskiej Heleny

Modrzejewskiego Andrzeja Frycza

Moniuszki Stanisława

Nałkowskiej Zofii

Newerlego Igora

Niemena Czesława

Niesiołowskiego Andrzeja

Nowa Krępa

Ofierskiego Jerzego

Okrzei Stefana

Olchowa od nr 1-41 n / 2-38 p

Oliwkowa

Olsztyńska

Opolska

Orzeszkowej Elizy

Osieckiej Agnieszki

Pałucka

Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii

Piaskowa

Piłsudskiego Józefa Marszałka od nr 1-27A n / 2-14A p

Podolska

Polskiego Czerwonego Krzyża

Pomorska

Popiełuszki Jerzego Ks.

Promienista

Promykowa

Prusa Bolesława

Pruślińska

Przechodnia

Przesmyk

Przy Lesie

Reymonta Władysława od nr 1-13 n / 2-10 p

Sczanieckiej Emilii

Sempołowskiej Stefanii

Serbeńskiego Antoniego

Serwańskiego Edwarda

Sikory Józefa

Skłodowskiej-Curie Marii

Skryta

Słonecznikowa

Sopocka

Strażacka

Strzelecka od nr 1-17 n / 2-44 p

Szczecińska

Szembekowej Marii

Śląska

Śmigielskiego Walentego Ks. od nr 15 do końca n / 22 do końca p

Świt

Tęczowa

Torowa

Toruńska

Tucholska

Tuwima Juliana

Uskok

Walczaka Leona

Warmińska

Wąska

Witosa Wincentego

Wodociągi Miejskie

Wyjazdowa

Wylotowa od nr 1-11 n / p-brak

Wyspiańskiego Stanisława

Zapolskiej Gabrieli

Żeromskiego Stefana

Żwirowa